Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy zatrudni

Specjalistę chirurga lub lekarza w trakcie specjalizacji z chirurgii

do pracy w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Gastroenterologii

Warunki pracy i płacy do negocjacji.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy

39-200 Dębica ul. Krakowska 91
tel. 14 670 30 20 fax: 14 670 28 49

OGŁOSZENIE

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy ogłasza przetarg ustny na wynajęcie wydzielonej powierzchni 44 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomiczno - handlowej w suterenach budynku Szpitala ZOZ w Dębicy ul. Krakowska 91, na okres 3 lat.

Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy ul. Krakowska 91 w dniu 31.07.2019r. o godz. 12.00

Szczegółowe warunki aukcji są dostępne w Sekcji Eksploatacyjno- Technicznej, a informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem 14 6808261 ,14 6808278.

Organizator przetargu ustnego zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu, jak również zmiany lub odwołania niniejszego ogłoszenia oraz szczegółowych warunków przetargu, bez podania przyczyn.

Pobierz plik (sklep-bar.PDF)Ogłoszenie 678 Kb49

OGŁOSZENIE

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy ogłasza przetarg ustny na wynajęcie wydzielonej powierzchni 28 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej-przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze w suterenach budynku Szpitala ZOZ w Dębicy ul.Krakowska 91, na okres 3 lat.

Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy ul. Krakowska 91 w dniu 31.07.2019r. ogodz. 11.30

Szczegółowe warunki aukcji są dostępne w Sekcji Eksploatacyjno- Technicznej.a informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem 14 6808261,146808278 .

Pobierz plik (Sklep ortopedyczny.PDF)Ogłoszenie 702 Kb50

OGŁOSZENIE

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy ogłasza przetarg ustny na wynajęcie wydzielonej powierzchni 23,5m2 z przeznaczeniem na kiosk z prasą na parterze budynku Szpitala ZOZ w Dębicy ul.Krakowska 91, na okres 3 lat.

Przetarg ustny odbędzie się w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy ul. Krakowska 91 w dniu 31.07.2019r. o godz. 11.00

Szczegółowe warunki aukcji są dostępne w Sekcji Eksploatacyjno- Technicznej, a informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem 14 6808261 ,146808278.

Pobierz plik (Kiosk z prasa.PDF)Ogłoszenie 679 Kb40

OGŁOSZENIE

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy zatrudni:

Diagnostę laboratoryjnego oraz Ratowników medycznych

Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy

39-200 Dębica ul. Krakowska 91

tel. 14 670-30-20 fax: 14 670-28-49

Więcej artykułów…

Aktualnośći NFZ
Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) – finansujemy zdrowie Polaków
Bezpłatna opieka medyczna w Polsce. Sprawdź, gdzie się leczyć? Zobacz najbliższy termin badania. Wyrób kartę EKUZ, gdy planujesz wyjazd za granicę.