konto bankowe:

nfz
Rzecznik Praw Pacjenta

Aktualności

Z dniem 1 czerwca 2020 wznawiamy funkcjonowanie Oddziału Dziennego Psychiatrycznego.

Chętnych do terapii w Oddziale prosimy
o kontakt tel. z Kierownikiem Oddziału

Lek.med. Joanna Kiebała
tel. kom. 507 06 33 66 lub 14 682 78 10.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobrane
Pobierz plik (zyczenia.pdf)Życzenia 221 Kb33

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy

zatrudni  lekarzy:

- kierownika Oddziału Psychiatrycznego II
- kierownika Oddziału Psychiatrycznego III
- specjalistów  w dziedzinie psychiatrii
oraz lekarzy w trakcie specjalizacji

do pracy Oddziałach Psychiatrycznych

Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy
39-200 Dębica ul. Krakowska 91
tel. 14 670 30 20 fax: 14 670 28 49

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku uchwaleniem przez Sejm RP ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, ogłoszeniem w dniu 13.03.2020 r. przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom informujemy, że

od dnia 16.03.2020 r. do odwołania

• Ograniczamy przyjęcia planowe do Szpitala. Przyjmowani będą jedynie pacjenci w stanach zagrożenia życia i zdrowia oraz wymagający pilnej hospitalizacji.W sprawach terminów planowych prosimy o kontakt telefoniczny z personelem oddziałów (numery telefonów dostępne w zakładce Dane teleadresowe).
  • Wstrzymujemy zabiegi fizjoterapii ambulatoryjnej,
  • Ograniczamy przyjęcia w Poradni Terapii Uzależnień do teleporad
  • Wstrzymujemy przyjęcia w Oddziale Okulistycznym,
  • Wstrzymujemy przyjęcia w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym
  • Wstrzymujemy realizację wszelkich usług płatnych i komercyjnych
  • Prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w Poradniach do przypadków pilnych oraz wyznaczonych kontroli po zabiegach
  • Pobrania materiału do badań w Punkcie Pobrań Laboratorium Centralnego odbywają się tylko w przypadkach pilnych

Zachęcamy do korzystania z telefonicznych konsultacji lekarskich w Poradniach POZ i Poradniach Specjalistycznych

Zobacz numery telefonów do teleporad

Informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną od dnia 17.03.2020 roku rejestracja do Poradni Medycyny Pracy ZOZ w Dębicy, ul. Krakowska 91, 39-200 Dębica, odbywać się będzie tylko drogą telefoniczną pod numerem: 14 6808228 w godzinach 7.00 – 14.00.

Więcej artykułów…

Aktualnośći NFZ
Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) – finansujemy zdrowie Polaków
Bezpłatna opieka medyczna w Polsce. Sprawdź, gdzie się leczyć? Zobacz najbliższy termin badania. Wyrób kartę EKUZ, gdy planujesz wyjazd za granicę.
  • Komunikat DSOZ
    Informujemy, że od 1 marca 2020 r. w komunikacie SWIAD w wersji 9;9.1 umożliwia się przekazanie nowych wartości.