W dniu 25.08.2023r. Odbyły się zajęcia sportowe dla pacjentów przebywających w Oddziale Terapii Uzależnień. Tematem zajęć było „ Jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu sportowego i zadbać o dobrą kondycję fizyczną”.

Zajęcia gościnnie poprowadził Pan Damian Tokarz trener personalny, instruktor kulturystyki , osiągnięcia: trzecie miejsce w debiutach kulturystycznych IFBB, kategoria powyżej 90kg, pierwsze miejsce w zawodach PCA kategoria novice Vicemistrz Europy federacja WPF w Rzymie 2019, starty w federacji NPC 2021. Podczas zajęć pacjenci uzyskali wiele cennych wskazówek na temat ćwiczeń i zdrowego odżywiania, a chętni uczestniczyli w treningu personalnym. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem pacjentów.