freepik.com

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet życzymy miłości najbliższych, uznania i szacunku w rodzinie
i pracy zawodowej oraz składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Dyrekcja ZOZ w Dębicy

Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2024 życzę dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Życzy
Przemysław Wojtys
Dyrektor ZOZ w Dębicy

freepik.com - denamorado

Szanowni Pacjenci! Miło nam poinformować, że od 27.10.2023 roku Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy wdraża realizację programu pilotażowego ("Dobry posiłek w szpitalu") w zakresie edukacji żywieniowej oraz poprawy jakości żywienia w szpitalach

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy uprzejmie informuje, że z uwagi na fakt, iż dni świąteczne t.j. 11 listopada 2023r. i 6 stycznia 2024r. przypadają w sobotę, dniami wolnymi od pracy dla pracowników ZOZ w Dębicy będą dni 20 listopada 2023r. i 8 stycznia 2024r. Świadczenia zdrowotne w dniach 20 listopada 2023r. i 8 stycznia 2024r. będą udzielane jak w niedziele, święta i dni wolne od pracy.

Piknik rodzinny 2023 - galeria